SPAM

26 komentarzy:

 1. Sex drugs and rock 'n' roll oraz dramatyczna ucieczka przed ciemnymi stronami życia na krawędzi. Erin, od zawsze żyjąca w cieniu despotycznego męża, pragnąc uwolnić się od niego wpada wprost w objęcia nałogu. Zdesperowana kobieta szuka rozwiązań, które pomogą jej odzyskać utracony spokój. Czy zdoła uratować swoje małżeństwo i przede wszystkim, ocalić własne życie?
  Pozdrawiam i serdecznie zapraszam!
  www.breakthruu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć jeżeli chciałabyś mieć zwiastun na swojego bloga wejdź tu : http://dolina-zwiastunow.blogspot.com/

  I złóż zamówienie zgodnie z regulaminem. Ja chętnie wykonam Twoje zamówienie, tylko napisz że masz wykonać "Fravek" :)

  OdpowiedzUsuń
 3. (...odległa przyszłość...)
  Zapewne wasze wyobrażenia o przyszłości wyglądały mniej więcej tak:
  każdy człowiek posiada latający samochód, hotele w przestrzeni międzygwiezdnej, możliwość osiadania na innych planetach...
  Zazdrościliście tym, którzy mieli być kilkaset lat młodsi od was.
  Niestety. WY mieliście więcej szczęścia.
  Chcielibyście mierzyć się na zamkniętej przestrzeni z dwudziestoma czterema innymi osobami z których jedna może ujść z życiem?
  Nie?
  A pomyślcie, że ja byłam do tego zmuszona, bo żyję w "cudownej" przyszłości.
  Mellody Parks

  Jeżeli spodobała ci się zapowiedź serdecznie zapraszam mój na fanfik o "Igrzyskach Śmierci"!
  http://the-hunger-games-parks.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Lucy, siedemnastoletnia mieszkanka Detroit, po śmierci matki wychowuje się pod okiem swojego zapracowanego ojca. Z czasem zaczynają się od siebie odsuwać i w końcu nie łączy ich nic poza wspólnym mieszkaniem.
  Pewnego dnia, Lucy zostaje zamordowana w tajemniczych okolicznościach. Nie jest to jednak morderstwo z zazdrości, jak podejrzewają policjanci - dziewczyna zostaje zabita, by przysłużyć się całemu światu, który pogrąża się w chaosie. Zostaje wybrana do niebezpiecznej misji... Dziewczyna staje oko w oko ze złem.
  Czy uda jej się wydostać świat z odmętów?
  Zapraszam na:
  http://chodz-ze-mna-w-ogien.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Scarlett całe życie szkoliła się na zabójcę, by zapewnić rozrywkę innym. Teraz, w wieku szesnastu lat, startuje w Łowach – turnieju, który przeżyją tylko dwie osoby. Dziewczyna nie chce umierać, ale nie chce też zabijać. Czy w nieczułym świecie jest jeszcze miejsce na ludzkie odruchy?

  Zapraszam na bloga opartego na Igrzyskach Śmierci: Oczami Scarlett

  (Odstrasza Cię ilość rozdziałów? Spokojnie, w zakładce „Home Winners” znajdziesz streszczenie opowiadania!)

  OdpowiedzUsuń
 6. Rebelia. Wszystkie dystrykty zbuntowały się przeciwko Kapitolowi. Skończyła się sukcesem ponieważ rebelianci obalili Kapitol. Było piętnaście lat spokoju. Lat bez obawy o kolejny dzień a co najważniejsze bez obaw o Głodowe Igrzyska. Zostały wycofane po tym jak prezydent Snow został zabity.
  Po tych pięknych piętnastu latach wszystko zaczęło się komplikować. Władzę nad Kapitolem i dystryktami objęła Milian Snow, wnuczka prezydenta Snowa. Nawet nie wiem jak to się stało. Ogłosili to jakieś dwa tygodnie temu i od tego czasu życie się zmieniło . Głodowe Igrzyska znów są aktualne lecz to nie są zwykłe Igrzyska. Trybutów losować będą z puli osób, które brały udział w rebelii. W tym mnie, Jonathana Odair'a. Syna Annie i Finnicka.

  Zapraszam na mojego bloga :) Mam nadzieję, że ci się spodoba :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Na blogu 73-hunger pojawił się rozdział dziewiąty: Nigdy o tobie nie zapomnę. Widziałam, że odwiedzałaś mojego bloga, dlatego pozwoliłam sobie na powiadomienie :) Zachęcam do skomentowania i pozdrawiam serdecznie!

  www.73-hunger.blogspot.com/2014/03/09-nigdy-o-tobie-nie-zapomne.html

  OdpowiedzUsuń
 8. Lilybird Everdeen jest siedemnastoletnią siostrą Katniss i Primrose. Wszystkie mieszkają w Dwunastym Dystrykcie w państwie Panem. Kiedy nadchodzą Dożynki, Prim zostaje wylosowana a Katniss się za nią zgłasza, Lilybird nie ma zbyt wiele do powiedzenia w tej kwestii bo... najzwyczajniej nie może nic zrobić.
  Nie ma wyjścia - musi obserwować, jak jej ukochana siostra zmaga się na arenie z innymi Trybutami. I - o zgrozo - także z bliskim przyjacielem Bird, Peetą Mellarkiem.
  Kiedy rewolucja wybucha we wszystkich Dystryktach, Bird będzie musiała szybko odnaleźć się w nowym świecie, jeżeli będzie chciała ocalić rodzinę i przyjaciół...
  http://lilybird-everdeen.blogspot.com/ ~Loks.

  OdpowiedzUsuń
 9. Wirtualna gazeta to miejsce pojawiających się nieregulowanie artykułów w formie rozmowy dwóch autorek. Piszemy na każdy temat, lubimy wyzwania. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy serdecznie,
  http://wirtualna-gazeta.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. SPAM
  Wewnątrz mnie odbywa się walka. To walka pomiędzy dwoma wilkami.
  Jeden jest zły. Reprezentuje strach, złość, smutek, żal, chciwość, arogancję, użalanie sią nad sobą, poczucie winy, urazę, poczucie niższości, kłamstwa, fałszywą dumę. I EGO
  Drugi jest dobry. Uosabia radość, zadowolenie, zgodę, pokój, miłość, nadzieję, akceptację, chęć zrozumienia, hojność, prawdę, życzliwość, współczucie. I WIARĘ.
  Taka sama walka odbywa się wewnątrz ciebie. I wewnątrz każdej innej osoby. Który wilk wygra? Ten którego karmisz.

  Kiedy sztylet przecina jego skórę, a do twoich uszu dociera jego przeraźliwy krzyk, nie myślisz o tym, że zadałeś komuś ból. Myślisz o tym, że kolejna nadprzyrodzona istota zakończyła swój żywot.
  Jamie jest zwyczajną nastolatką. Teoretycznie. W praktyce jest żywiołową łowczynią, która nie zawaha się zakończyć twój żywot. O ile jesteś istotą nadprzyrodzoną.

  Nocne Szaleństwo

  OdpowiedzUsuń
 11. Serdecznie zapraszam do mnie: http://76-igrzyska-smierci.blogspot.com/
  Opis: Po wojnie, która obaliła rządy prezydenta Snowa Dystrykty łaknące zemsty zażądały, aby tak jak w 50 Głodowych Igrzyskach, na arenę trafiło 48 trybutów z Kapitolu, jedna czwórka reprezentująca dany dystrykt. Nowa pani prezydent - Paylor nie chciała kłótni, więc zgodziła się. Każdy z 47 trybutów z Kapitolu na arenie odda życie za każdego kiedykolwiek poległego mieszkańca dystryktu, który reprezentuje. Tylko jedna osoba wygra to starcie. Smutne, ale prawdziwe. Mieszkańcy dystryktów chcą, aby rodzice trybutów z Kapitolu poczuli ten sam ból, co oni, kiedy musieli oddawać swoje dzieci na rzeź; kiedy ginęły ich rodziny podczas powstań i Mrocznych Dni. Jedną z trybutek została, osierocona przez niedawną wojnę osiemnastoletnia mieszkanka Kapitolu. Jej życie od rozpoczęcia powstań jest bardzo burzliwe. Najpierw zginął jej ukochany brat, a potem matka z ojcem. Ile jeszcze wytrzyma ta młoda osoba? Czy zdoła wygrać Igrzyska, aby wrócić do Kapitolu i żyć spokojnie? Czy uda jej się pokonać większych i lepszych od siebie zawodników? Czy przeżyje na arenie? Czy los pobłogosławi ją i zacznie jej sprzyjać szczęście? Zdobędzie przyjaciół i sojuszników? Da sobie szansę na miłość? A więc... 76 Głodowe Igrzyska czas zacząć! "Pomyślnych Igrzysk i niech los zawsze wam sprzyja!".

  Zapraszam serdecznie :D Pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń
 12. http://nathalie-rose.blogspot.com/
  to blog, który jest zbiorem moich wszystkich opowiadań :)
  Obecnie piszę historię o bogatej i rozpieszczonej Vanessie, która będąc pod stałą kontrolą rodziców postanawia wyprowadzić się do brata. Pewnego dnia dziewczyna wraz z bratem ma poważny wypadek, który na zawsze zmieni jej życie. Vanessa dowie się, że jej idealna rodzina to tylko pozory. Co zrobi dziewczyna gdy pozna prawdę? Jakie tajemnice ukrywa przed nią rodzina? Jak zareaguje gdy dowie się wszystkich rzeczy o swoim najukochańszym bracie?
  Zapraszam na bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Z góry przepraszam za spam. Ale jeśli jesteś fanem Igrzysk Śmierci, zapraszam.

  Faye Higgins jest siedemnastoletnią mieszkanką dystryktu czwartego. W dniu Dożynek miejsce ma nieszczęśliwa sytuacja, która w przyszłości zmieni bieg całej historii Panem. Dziewczyna trafia w sam środek 65 Głodowych Igrzysk. A żeby tego było mało, drugim trybutem jest jej najlepszy przyjaciel. Nieświadomie staje się najważniejszą częścią spisku przeciwko brutalnej i niesprawiedliwej dyktaturze republikańskiej. Jednak jak wpłynie to na życie jej i jej bliskich? Czy będzie w stanie ocalić tych, których kocha najbardziej? A może pisana jest jej rychła śmierć na arenie, zaraz po rozpoczęciu Igrzysk?
  Jedno jest pewne. Nie może już ufać nikomu.

  http://trybuci-dystryktu-czwartego.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. Blond włosy, niebieskie oczy... W pierwszym dystrykcie prawie wszystkie dziewczyny wyglądają tak samo. Więc czym od nich różni się Daphne Royals?
  Już mówię: Otóż Daphne została trybutką na 71 Głodowych Igrzyskach.
  Nikt z widzów nie podejrzewał, że nieco ciamajdowata okularnica może zawojować arenę.
  Ty też nie podejrzewasz?
  http://71-hunger-games.blogspot.com/ zajrzyj, a wszystko ci opowie sama główna bohaterka, której historia nie jest wcale tak przewidywalna jak się wydaje.
  Zapraszam serdecznie!
  Becky :*

  OdpowiedzUsuń
 15. Nowe rozdziały na http://z-dystryktu-pierwszego.blogspot.com/ Może Ci się spodoba część dalsza. Zapraszam :D

  OdpowiedzUsuń
 16. Zapraszam na 6 rozdział na 76-igrzyska-smierci.blogspot.com :)
  Pozdrawiam ;3

  OdpowiedzUsuń
 17. Cześć. Piszę opowiadanie z działu fantastyki i właśnie go promuję. Spam nigdy nie był rzeczą miłą i ciekawą, zatem ja nie zachęcam tekstem, a zwiastunem opowiadania. Obejrzyj i jeśli ci się spodoba, to zapraszam na moją stronę. Również chętnie odwdzięczę się komentarzem. Pozdrawiam serdecznie!

  Zwiastun mojego opowiadania: https://www.youtube.com/watch?v=Hwm0BiclNo8

  Blog: www.kolacja-z-wampirem.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 18. Hej xD Zapraszam na 7 rozdział na 76-igrzyska-smierci.blogspot.com :D
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Hej! :D
  Na 76-igrzyska-smierci.blogspot.com pojawił się 8 rozdział! :D
  Zapraszam serdecznie ;)

  OdpowiedzUsuń
 20. Miłość kontra nienawiść...
  Mówią, że od nienawiści do miłości dzieli tylko cienka linia, a ja myślę, że tylko miłością można uleczyć zranione serce... - Dwa zwaśnione rody od wieków nienawidziły swojego towarzystwa. Niegdyś zwali się przyjaciółmi, teraz wrogami, którzy przy najbliższej okazji skakali sobie do gardeł. Minęły kolejne lata, a blond włosa dziewczyna marzyła o wyrwaniu się z rodziny arystokratów. Nie chciała, aby podejmowano za nią decyzję. Chciała uciec z miasteczka, który przysporzył jej tyle bólu... Przypadkowo spotyka mężczyznę, który dziwnym trafem okazuje się jej odwiecznym wrogiem... Mimo że wiedziała o wzajemnej nienawiści swych rodów, pragnęła pojednać te dwie rodziny...
  Teraz stawiam przed Wami pytania:
  - Dlaczego dwie rodziny kiedyś zwane przyjaciółmi, teraz się nienawidzą? Co ich do tego przyczyniło?
  - Czy dziewczynie uda się uciec z kraju?
  - Czy uda jej się pojednać dwa zwaśnione rody?
  - Co stanie na jej drodze?
  Tego moi drodzy przekonacie się sami...
  Jeżeli lubicie opowiadania pełne tajemnic, walkę pomiędzy uczuciami, historię zawierającą nutkę magii to serdecznie zapraszam! Mam nadzieję, że przeczytasz chociaż jeden rozdział i pozostawisz po sobie szczery komentarz... Może Ci się spodoba i będziesz stałym czytelnikiem?
  [ melodie-serc.blogspot.com ]

  Zapraszam również na nową szablonarnie :)
  [ szablownica.blogspot.com ]
  Serdecznie pozdrawiam!
  Amy :)

  OdpowiedzUsuń
 21. Utrata ukochanej nam osoby sprawia niewyobrażalny ból. Przekonała się o tym główna bohaterka, która dobrowolnie zgłasza się do wzięcia udziału w 72 edycji Igrzysk Głodowych. Los jak widać jej nie sprzyja... Spotka jeszcze większe cierpienie? Czy przeżyje?
  72glodoweigrzyska.blogspot.com
  Serdecznie zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 22. Wyobraź sobie, że wiedziesz niemal idealne życie. Robisz w życiu to co kochasz, masz kochających rodziców i braci, niesamowitych przyjaciół. I pewnego dnia tracisz jedną z najważniejszych osób w swoim życiu. Przyjaciela, który jest także twoim bratem. Co wtedy robisz? To właśnie przydarzyło się Kate. Załamana odcina się od najbliższych, szukając pocieszenia już nie w tańcu, lecz w imprezach i zabawie. Jej nowy chłopak nie podoba się znajomym, uważają, że ma na nią zły wpływ. Jakby tego było mało do miasta przeprowadza się Jake, kuzyn jej przyjaciółki. Łączy ją z nim, nieznana przyjaciołom, historia. Kim on właściwie jest i dlaczego doprowadza główną bohaterkę do szaleństwa? Czy dzięki niemu życie Kate wróci do normy, czy skomplikuje je jeszcze bardziej? Czy dziewczyna ponownie zacznie żyć swoim marzeniem zostania profesjonalną tancerką?
  http://learn-love-again.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 23. [Spam]
  „Zemsta Wygnanych”
  Hayden, niegdyś anioł stróż wiodła wspaniałe życie z rodzicami, będącymi władcami niebios. Jej szczęście nie trwa jednak zbyt długo, gdyż zostają oni zamordowani, a oskarżeni o tą straszliwą zbrodnię są rodzice jej najlepszej przyjaciółki, którą traktowała jak siostrę. Anioły podzieliły się na stróże z wilkołakami u boku oraz wygnanych, po których stronie stanęły wampiry. Hayden zachowuje się coraz gorzej. Czy byłe przyjaciółki ją uratują? Czy nie jest za późno? Miejmy nadzieję, że uda się zatrzymać wojnę i pogodzić skłócone rody.
  http://zemsta-wygnanych.blogspot.com/
  „Elitarny Oddział: Naznaczeni”
  Nieliczna grupa nastolatków urodzona z większymi zdolnościami niż inni ludzie pracuje dla firmy Casimira Farewolla. Zajmują się niecodziennymi obowiązkami... zabijają eksperymenty genetyczne, które uciekły z jego firmy o nazwie „My Place”. Wszystkie misje zleca im Gabrielle w imieniu prezydenta. Cała sprawa jest utajniona i nastolatkowie wiodą normalne życie. Czy potrafią na długo oprzeć się zakazanym dla nich uczuciom?
  http://elitarny-oddzial-naznaczeni.blogspot.com/
  „Wybrani”
  Kira jak sądzi jest z pozoru zwyczajną nastolatką, ale czy aby na pewno? Nie spodziewa się, że jej życie za niedługo przewróci się do góry nogami. Tak naprawdę ma w sobie niezwykły dar- widzi duchy. Poznaje chłopaka z podobnymi zdolnościami i razem rozwiązują zagadki morderstw dzięki duchom. Jednak nie podoba się to groźnym kryminalistom, chcącym ukryć swoje zbrodnie. Zrobią wszystko, żeby ich uciszyć, nawet zabiją. Czy tę dwójkę połączy głębsze uczucie? Czy mają szansę na prawdziwe szczęście?
  http://my-wybrani.blogspot.com/
  „Strażnicy Potępionych”
  Diana oraz dwoje jej przyjaciół są Strażnikami Zmarłych w innym wymiarze. Podlegają tylko rozkazom diabła. Interesują ich tylko zabawy, alkohol i sex. Do czasu, gdy Diana poznaje mężczyznę chcącego odzyskać swoją żonę z ich rąk. Między niebem, piekłem i czyśćcem zanim trafi się do tych miejsc mija 7 dni, w których można wydostać osobę, a ta wraca do świata żywych. Czy Dianie zmięknie serce i pomoże mężczyźnie odzyskać ukochaną?
  http://straznicy-potepionych.blogspot.com/
  Zapraszam serdecznie :)
  Pozdrawiam Lex May

  OdpowiedzUsuń
 24. Niedawno została otwarta nowa szabloniarnia :)
  Może znajdziesz tam coś dla siebie?
  Serdecznie zapraszamy,
  załoga graficznej przystani

  PS Nabór jest otwarty! :D

  [graficzna-przystan.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 25. Czy cierpisz na niedostatek kotów? Absurdu? Bezsensu? Głupoty? Czy uwielbiasz chory humor? Śmieszą Cię żarty, których nikt inny oprócz was nie rozumie? Masz masochistyczne zaburzenia osobowości? A może twierdzisz, że jest za mało fików inspirowanych twórczością J. K. Rowling? Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałaś/łeś na „TAK” to zapraszamy do nas! Harry Potter i HOGWART SHORE spełni wszystkie Twoje koszmary! Wkurzające OC? JEST! Głupkowata fabuła? JEST! Łamanie kanonu? JEST! Czerpanie inspiracji z seriali MTV? JEST, JEST i JEST! Zatem – rzucamy Ci wyzwanie! Wejdź i przekonaj się sam, czy dasz radę dotrwać do końca naszej historii!
  Zapraszamy: http://hogwartshore.blogspot.com/
  Pozdrowienia,
  Boom Boom & Rich B. ♥

  OdpowiedzUsuń
 26. Po odejściu Ahsoki Tano z Zakonu Jedi, młody Anakin Skywalker prawie się załamał. Jedyną osobą, która zawsze cofała go od krawędzi była jego żona. Jego jedynym pragnieniem jest, aby jego Smarkuś wrócił do niego... Czy Moc skrzyżuje ich drogi... Czy będzie potrafił przetrwać bez niej...
  Chciałabym Cię zaprosić na prolog mojego nowego opowiadania.
  http://i-will-never-give-up-on-you.blogspot.com/2016/02/00-pustke.html
  Mam nadzieję, że zajrzysz :*

  OdpowiedzUsuń